top of page

O nás

14E3F50E-E389-4EF4-BD70-08F0FB1DEC1E.jpeg

Měníme sny v realitu

Naším společným cílem je, abyste se cítili v našem bytě opravdu jako doma, ale zároveň chceme, abyste poznali jiné prostředí a užili si vaši zaslouženou dovolenou. Proto jsme se v co největší možné míře snažili zachovat tradiční španělský nábytek a doplňky a dát jim nový moderní vzhled i funkci. Neslevujeme ze svých požadavků, když měníme sny v realitu.

Španělsko, kam se podíváš

Naše zkušenosti jsme přetavili do všech našich myšlenek, když jsme pro vás připravovali El Toro de Valencia. Slunce, moře, pláže, teplo, skvělé jídlo, corrida, býci, fiesta, siesta, víno, přátelskost - to vše jsme se snažili ukázat skrze barvy, dispozice a unikátní prvky. Původní klasická španělská dláždicová podlaha byla ponechána spolu s typickým španělským rohovým telefonním stolkem, původní jsou i židle a balkonové dveře.

 

Posnídejte tradiční španělskou tortillu na ranním sluníčku na balkoně.

IMG_3708.JPEG

El Toro de Valencia

IMG_3583.JPEG

Corrida patří neodmyslitelně ke Španělsku tak, jako jamón, paella nebo chorizo. Býk je proto ústředním motivem, který je vhodně doplněn barevnými odstíny písku, moře, slunce, trávy a světlého sluncem vypáleného dřeva. Starší, ale stále skvělé a nadčasové kusy dostaly nový nádech a funkci. Světlo je však to, co dotváří celkovou atmosféru 80 m2 prostoru. Večer si díky ambiente tónům odpočiňte po skvělém dni. 

Ať se vám v El Toro de Valencia líbí.

My víme, že vyběhnout do 5. patra stojí za to, abyste si mohli vychutnat neopakovatelnou dovolenou. Nic z toho by se však nestalo, kdybychom neměli kolem sebe skvělé lidí, kterým tímto děkujeme. Ať se vám v El Toro de Valencia líbí tak jako nám.

¡Muchas gracias!

Marek & Vilda

IMG_3742.JPEG
bottom of page